המקום הנכון ללימודי קורס חשבי שכר


עבודתו של חשב שכר מהווה תחום עיסוק מורכב הנדרש בהיכרות והבנת חוקים ועקרונות רבים של דיני עבודה, מס הכנסה, ביטוח לאומי, קופות גמל, קרנות פנסיה וזכויות עובדים. דרישות אלו וכן כללי, נהלי וכלי עבודתו של חשב השכר נלמדים אצלנו בטסטמי עם קורס חשבי שכר. מדובר בקורס מקצועי ומקיף המועבר על ידי מרצים מובילים במתכונת מרתקת ובאווירה חמימה ומשפחתית. מטרתו להכין את הבוגרים לעמוד בהצלחה בבחינות לשכת רואי החשבון בישראל, ולהעניק להם כלים מעשיים להשתלבות במסגרות עבודה, חברות וארגונים שונים מייד לאחר קבלת תעודת ההסמכה.


קהל היעד לקורס חשבי שכר


קורס חשב שכר המועבר אצלנו אינו דורש ידע מוקדם בתחום, ומתאים לכל מי שמעוניין לעסוק במקצוע רווחי ומבוקש זה ושיש לו נגיעה ועניין בתחומי עיסוק פיננסיים. למעשה, זהו גם קורס חשבת שכר בו גברים ונשים כאחד יכולים ללמוד ולאחר מכן לעסוק ולהשתלב בהצלחה בשוק העבודה. כמו כן, הקורס מתאים לבעלי נגיעה מקצועית בתחומים פיננסיים, כדוגמת מנהלי חשבונות הרוצים להרחיב את תחום עיסוקם ואת אפשרויות קידום הקריירה שלהם. יש לציין כי הלימודים מוצעים במסגרת שעות גמישות ונוחות שמתאימות גם לבעלי משפחה, עבודה וקריירה, והמאפשרות לשלב עיסוקים אלו ביחד עם תוכנית הקורס.


תוכנית לימודי קורס חשבי שכר


אנו מעבירים קורס חשבי שכר מקיף, פרקטי ומקצועי, המכין את בוגריו לבחינות לשכת רואי החשבון ולהשתלבות מיידית בשוק העבודה. הקורס המורכב מתכנים עיוניים ומעשיים המועברים באופן פרונטאלי על ידי טובי המרצים, ומגובה במצגות ובתכני לימוד ברשת האינטרנט.

  • תכנים עיוניים - כוללים בין היתר שיטות וגישות לחישוב שכר, הכרת דיני וחוקי ביטוח לאומי ומס הכנסה ומס ערך מוסף, וכן הכרת דיני עבודה.

  • תכנים מעשיים – כוללים בין היתר שימוש בתוכנת חשבי שכר, והדמיה מעשית של הליכי עבודה שונים של הפקת משכורות.


היכולת לחשב ולהפיק תלושי שכר נכונים ומדויקים


לימודי חשבי שכר מעשיים ועיוניים יעניקו לכם את כל הידע והכלים הנדרשים לחישוב נכון ומדויק של תלושי שכר לעובדי החברה. חישוב שכזה יתרום לייעול עבודת הארגון וימנע עוגמת נפש ותביעות מיותרות של החברה בידי עובדים. זאת, על ידי בעל מקצוע היודע ליישם בתוכנות המחשב עקרונות, חוקים ודיני עבודה הנדרשים על ידי גופים שונים במשק, לרבות מס הכנסה, ביטוח פנסיוני וביטוח לאומי.


הרשמה ופרטים נוספים


להרשמה לקורס חשבי שכר באינטרנט וקבלת מידע נוסף בנושא, התקשרו עוד היום אל טסטסמי בטלפון שמספרו 073-229-5566. אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובקשה.