קורס חשבי שכר בכירים איכותי ופרקטי


בכל חברה, בית עסק וארגון בעל מערך פיננסי מסועף ומורכב, יש צורך בחשב שכר בכיר המנהל את משכורות עובדי החברה תוך שמירה על זכויות העובד והמעסיק, ושמירה על הסכמי שכר וחוזים אישיים. זהו תפקיד אחראי וחשוב בארגון המונע הוצאות כספיות מיותרות ואף תביעות מצד עובדים. את התפקיד תוכלו ללמוד אצלנו בטסטמי דרך קורס חשבי שכר בכירים המוכר על ידי לשכת רואי החשבון בישראל, האורך כשנה ומועבר בהרצאות ושיעורים מרתקים על ידי מיטב המרצים בארץ. הקורס מאופיין באווירה משפחתית ונעימה, ומתקייים במיקום מרכזי, נוח ונגיש לתחבורה ציבורית עם שפע של חנייה בחינם.


מקצוע מעניין ומבוקש


קורס חשב שכר בכיר המועבר אצלנו הינו קורס מעשי שיעניק לכם מקצוע מעניין ומבוקש בעולם החשבונאות הפיננסית. במהלכו תרכשו ידע מעמיק ומקיף בכל הקשור לניהולם של מערכים פיננסיים, ניתוחם של דוחות כספיים, והבנת ההיבט המשפטי של דיני עבודה רבים לרבות זכויות עובדים, מיסוי, ביטוח לאומי ושוק ניירות הערך. יש לציין כי הרשמה לקורס זה אינה דורשת ידע מוקדם בתחום, והיא מתאימה לכל מי שיש לו עניין בנושאים פיננסיים אלו ורצון לזכות במקצוע רווחי ומעשיר. בנוסף, לימודים אלו מתאימים למנהלי חשבונות הרוצים להרחיב את תחום עיסוקם ולפתח כישורים שיאפשרו להם להתקדם בארגון לתפקידי ניהול בכירים.


קורס ענייני ופרקטי


אנו מעבירים קורס חשבי שכר בכירים פרקטי ומקיף שתוכנית לימודיו מותאמת לדרישות המבחן המעשי והעיוני של לשכת רואי החשבון בישראל. הקורס יכשיר אתכם באופן הטוב ביותר לעבודה מעשית בתחום, יבטיח מעבר מוצלח של הבחינות וקבלת תעודת חשב שכר בכיר, ויאפשר לבוגרים להשתלב באופן מיידי במקצועם בקרב חברות וארגונים רבים במשק.


נושאי הלימוד בקורס חשב שכר בכיר


במסגרת קורס חשב שכר בכיר המועבר אצלנו נלמדים קשת רחבה של נושאים בתחומים הקשורים אל ניהול של משכורות וחישוב שעות עבודה, חובות וזכויות עובדים ומעסיקים בהתאם לדיני עבודה. ידיעתם של נושאים אלו חיונית ותורמת לעבודת חשב השכר, כדוגמת הצורך בבקרה אחר תנאים סוציאליים של פיצויי פיטורין, חופשות לידה, ימי מחלה, ימי חופשה או יציאה למילואים. בנוסף, הלימודים כוללים גם הכרת תחומי ביטוח לאומי ופנסיוני, מיסוי, מס הכנסה, ותשלומי עמלות ובונוסים.


הרשמה לקורס חשבי שכר בכירים


המעוניינים לבצע הרשמה לקורס חשבי שכר בכירים, ולקבל מענה על שאלות נוספות, מוזמנים להתקשר עוד היום אל טסטמי בטלפון 073-229-5566. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ופנייה.