השתלמויות חשבי שכר וימי עיון


חשוב לדעת כי על פי דרישת לשכת רואי החשבון בישראל, כל מי שסיים בהצלחה את בחינת חשבי שכר בכרים נדרש לעבור עוד 15 שעות הכשרה אקדמיות במוסדות מוכרים. למען מטרה זו אנו בטסטמי מקיימים לאורך כל השנה השתלמויות חשבי שכר וימי עיון מקצועיים ומקיפים, המועברים על ידי המרצים המובילים בארץ, ומוכרים בלשכת רואי החשבון בישראל בתור 7.5 שעות אקדמיות. ימי העיון וההשתלמויות מיועדים עבור מנהלי משאבי אנוש, חשבי שכר, רואי חשבון, מנהלי כספים, יועצי מס, לקוחות חברת עוקץ, ומנכ"לים של חברות וארגונים.

.

קורסים מקיפים ומתקדמים באווירה טובה


אצלנו תוכלו להצטרף אל ימי עיון והשתלמויות לחשבי שכר המספקים מענה של 7.5 שעות אקדמיות, מתוך 15 השעות הנדרשות על ידי לשכת רואי החשבון בישראל לשם קבלת תעודת חשב שכר. הקורסים נערכים בין פעם אחת ל- 3 פעמים בחודש ומועברים על ידי מיטב המרצים בישראל באופן מעניין ומרתק, באווירה נעימה ומשפחתית עם כיבוד קל בהפסקות, גישה נוחה, שפע של תחבורה ציבורית וחנייה בחינם.


תכני ימי העיון והשתלמויות חשבי שכר


ימי עיון והשתלמויות חשבי שכר בטסטמי מסייעים בהבנת עולם העבודה בכלל, ובפרט בהליכי שכר הנובעים מיחסי מעסיק עובד בחברות וארגונים. כמו כן, הם עוסקים בכל הקשור אל דיני עבודה, קופות גמל, פנסיה, ביטוח לאומי ומס הכנסה, לרבות השינויים העדכניים החלים בתחומים אלו. כך למשל, תוכלו למצוא אצלנו ימי עיון והשתלמויות בנושאי הזכות המנהלית של המעסיק ממשק אחיד לקופ"ג וכללים למשיכות כספים, אחריות המעסיק להפרשות הפנסיוניות לעובדיו, ניכוי וזיכוי גמל, היבטים פרקטיים ועדכונים אודות מיסוי פרישה. בנוסף, נלמדים הזכויות המנהליות של המעסיק, מרכיבים מרכזיים של זכות ניהולית, מעמד גמר חשבון, מרחב התמרון של המעסיק ביחסי עבודה ותרופות משפטיות שיש למעסיק כלפי עובדיו.


הרשמה במחירים כדאיים


אנו מציעים עבור ימי עיון חשבי שכר מגוון מבצעים והנחות, בין אם בבחירת מספר השתלמויות במחיר אטרקטיבי, או באמצעות רכישת מנוי שנתי במחיר כדאי במיוחד. ההרשמה עצמה מבוצעת בהליך נוח ומהיר באמצעות האתר המאובטח והנגיש שלנו, בו ניתן גם לשלם על הקורס באמצעות העברה בנקאית, כרטיס אשראי או צ'ק. בנוסף, הנרשמים דרך האתר יוכלו לבצע מגוון פעולות לרבות בירור זכאותם לשעות אקדמיות בלשכת רואי החשבון בישראל, בחירת השתלמויות נוספות המעניינות אותם, וקבלת חשבוניות והעתקי חשבוניות. כמו כן, ניתן להירשם להשתלמויות וימי עיון ולקבל מידע ופרטים נוספים בנושא, על ידי יצירת קשר עם טסטמי בטלפון 073-229-5566.