מבחר השתלמויות וגם ימי עיון לרואי חשבון


בטסטמי יכולים רואי חשבון והעוסקים בתחומי החשבונאות ליהנות ממגוון עשיר ואיכותי של השתלמויות וימי עיון לרואי חשבון, העוסקים בתכנים שונים, לרבות כל הקשור בדיני עבודה, פנסיה וגמל, ביטוח לאומי ומס הכנסה. יש לציין כי ימי ההשתלמות מקנים בלשכת רואי החשבון 7.5 שעות אקדמיות, ומועברים על ידי טובי המומחים בהרצאות מרתקות ועדכניות, באווירה נעימה ומשפחתית, עם כיבוד קל בהפסקות. השתלמויות לרואי חשבון וימי עיון נערכים בטסטמי בין פעם אחת ל- 3 פעמים בחודש, ומתקיימים במיקום נגיש ומרכזי עם שפע של חניה בחינם.


מגוון רחב של אפשרויות


אנו בטסטמי מציעים מגוון עשיר, איכותי ועדכני של ימי עיון והשתלמויות עבור רואי חשבון, העוסקים בתחומים ונושאים עדכניים. מדובר בנושאים ממוקדים ומהותיים לעבודה השוטפת של רואי החשבון, העוסקים בתחומי הפיננסים. בין היתר, בימי העיון וההשתלמות שלנו תוכלו להתעדכן אודות נושאי חקיקה, מיסוי ותקינה עדכניים. בנוסף לכך, הקורסים שאנו מקיימים לרואי חשבון ולעוסקים בתחומי החשבונאות יאפשרו להעשיר ולהגדיל את תחומי העיסוק של משתתפיהם, ולפתוח הזדמנויות חדשות ומרתקות לפיתוח הקריירה המקצועית.

מערך מקצועי ואיכותי של השתלמויות וימי עיון


אנו בטסטמי מקיימים לאורך כל השנה מערך של ימי עיון לשכת רואי חשבון, השתלמויות וקורסים מקצועיים ומקיפים, עם המרצים הטובים והמובילים בארץ בתחום החשבונאות ותחומים נושקים. יש לציין כי ימי העיון וההשתלמות מתאימים לא רק לרואי חשבון אלא לכל עובד ומנהל בחברה העוסקים בתחומים פיננסיים, ורוצים להרחיב ולהעשיר את הבנתם וידיעותיהם בתחום. זוהי תוספת שתעשיר את קורות החיים של המשתתף, תאפשר קידום במקום העבודה לתחומי עיסוק נוספים, והתברגות בדרגי ניהול בכירים יותר.


הרשמה לימי עיון, השתלמויות וקורסים


לנוחיותכם, הרשמה לימי עיון והשתלמויות לרואי חשבון אפשרית ישירות דרך האתר המאובטח והמתקדם שלנו. באתר תוכלו לבחור ביום עיון והשתלמות המתאים לכם מבחינת תכניו ומועדיו, וגם לשלם עבורו דרך האתר. כמו כן, ניתן להוזיל את עלות הקורסים על ידי הרשמה מראש ליותר מקורס אחד, או באמצעות רכישת מנוי שנתי. לכל נרשם לאתר ייפתח כרטיס אישי המספק מידע רב ומאפשר ביצוע מגוון פעולות, כדוגמת הרשמה לימי עיון והשתלמויות נוספות, קבלת חשבוניות והעתקי חשבוניות.


להרשמות ומידע נוסף


מלבד הרשמה דרך אתר החברה, ניתן גם ליצור קשר עם טסטמי בטלפון 073-229-5566 כדי להירשם ולקבל מידע ופרטים נוספים אודות ההשתלמויות וימי עיון לרואי חשבון שאנו מקיימים.